Ismét képletesen szólva
2012.02.18. 00:48
A két függőleges emberi végtelen közt találkozni.
Az emberi végtelen nem lineáris idősíkban mozog, hanem horizontálisban, emiatt állított nyolcas a jele. Párhuzamosan fut egymás mellett a két lehetőség tárháza, amit embernek hívunk. Hogy lesz e kapcsolódási pont, az a pontban rögzült véletlentől is függ, tehát az esély, hogy megtaláld azt, aki tényleg neked való, nagyon kicsi. Emitt ha belevesszük a képletbe az eleve elrendelést, akkor a lehetőségek tárháza csökken, ha az elve elrendelést a következő módon definiáljuk: A függőleges párhuzamos végtelenek szélei, melyek bizonyos határt szabnak a lehetőségeknek, de az azon belüli mozgás még mindig akkora, hogy több életes ismeretlen a megoldása. Tehát a két függőleges emberi végtelen széleinek jelölése: |8.8|
Az eleve elrendelés olyan megkötésekkel jár, ami miatt embereknek hívjuk magunkat, például hogy nem vagyunk halhatatlanok, csak egy életet vagyunk képesek egyszerre élni, stb. Az eleve elrendelés családilag is behatárol, mivel a látottak úgy hatnak az illetőre, hogy ha egyszerűbb, akkor mindent átvesz, amit lát a családban, és csak ismételni fogja a látott életeket, a sajátját pedig nem kezdi el.
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.